Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 53 przy ul. Rudzkiej 6 w zakresie instalacji oświetleniowej
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.13.2026.EPI
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-26 15:30 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_OPUBLIKOWANY_26.03.2026_8de8a76-948c-05e5-350b-810001e71025.pdf | 2026-03-26 15:30 | 153 KB | ||
|
|
SWZ_ost.docx | 2026-03-26 15:30 | 263 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów..xlsx | 2026-03-26 15:30 | 144 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-03-26 15:30 | 220 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx | 2026-03-26 15:30 | 143 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-03-26 15:30 | 140 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy Pzp.docx | 2026-03-26 15:30 | 140 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-03-26 15:30 | 140 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx | 2026-03-26 15:30 | 136 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_Wykaz osób.docx | 2026-03-26 15:30 | 146 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx | 2026-03-26 15:30 | 139 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - PFU.zip | 2026-03-26 15:30 | 2.84 MB | ||
|
|
Załącznik nr 10 do SWZ - zasady DNSH.pdf | 2026-03-26 15:30 | 1.54 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ.docx | 2026-04-07 15:42 | 183 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 53 przy ul. Rudzkiej 6 w zakresie instalacji oświetleniowej | 1 011 580,29 PLN | 2026-04-10 10:14:02 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-02 15:59 |
