Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych dla zadania pn.: „Praskie miejsca postojowe w ramach Budżetu Obywatelskiego”, w Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.

  • Numer postępowania UD-VI-ZP/11/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-21 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-21 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-27 11:47
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-27 11:47 -
    icon Załącznik 1- Formularz oferty.doc 2026-03-27 11:47 99 KB
    icon SWZ z załącznikami.zip 2026-03-27 11:47 2.54 MB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-27 11:47 119 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 04. wszyscy uczestnicy postępowania ZP_11_26.pdf 2026-04-08 15:20 1.03 MB
    icon Ogłoszenia o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-04-08 15:20 38 KB
    icon 06. wszyscy uczestnicy postępowania ZP_11_26.pdf 2026-04-15 15:59 1.00 MB
    icon Ogłoszenia o zmianie ogłoszenia II.pdf 2026-04-15 15:59 50 KB
    icon Załącznik 9 - Wzór umowy po modyfikacji.pdf 2026-04-15 15:59 1.09 MB
    icon Załącznik 10 - Program funkcjonalno-użytkowy po modyfikacji.pdf 2026-04-15 15:59 829 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-04-21 11:56 708 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa