Przebudowa budynku mieszkalnego przy ul. 1 Maja 13, polegająca na dociepleniu ścian i dachu.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.9.2026.JSA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-17 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-17 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-31 09:39
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-18 13:23

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-31 09:39 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu 31.03.2026.pdf 2026-03-31 09:39 113 KB
    icon SWZ 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 97 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia 9 2026.doc 2026-03-31 09:39 71 KB
    icon Załącznik nr 1.1 do OPZ przedmiary.7z 2026-03-31 09:39 1.13 MB
    icon Załącznik nr 1.2 do OPZ projekt budowlany.pdf 2026-03-31 09:39 3.31 MB
    icon Załącznik nr 1.3 do OPZ projekt techniczny.pdf 2026-03-31 09:39 8.45 MB
    icon Załącznik nr 1.4 do OPZ STWiORB.pdf 2026-03-31 09:39 1.75 MB
    icon Załącznik nr 1.5 do OPZ Audyt energetyczny budynku.pdf 2026-03-31 09:39 13.60 MB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ istotne postanowienia umowy 9 2026.doc 2026-03-31 09:39 347 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ oswiadczenie wykluczenie 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 27 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ oswiadczenie o warunkach 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 28 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ zobowiazanie podmiotu 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 26 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ formularz oferty 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 32 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ oswiadczenie wspolnie ubiegajacych sie 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 24 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ wykaz robót 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 30 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ wykaz osob 9 2026.docx 2026-03-31 09:39 21 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Wybór oferty najkorzystniejszej.doc 2026-04-30 09:29 74 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa