Remonty jezdni o nawierzchni bitumicznej, remonty cząstkowe ulic o nawierzchni bitumicznej, awaryjne czyszczenie kanalizacji deszczowej na drogach gminnych położonych na terenie dzielnicy Praga-Południe w 2026 roku.” Dodatkowo realizacja Budżetu Obywatelskiego pod nazwą: „Naprawa nawierzchni ulicy Biskupiej”
- Numer postępowania UD-VI-ZP/13/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-31 13:58 | - | |||
|
|
SWZ z załącznikami.zip | 2026-03-31 13:58 | 4.13 MB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-31 13:58 | 125 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remonty jezdni o nawierzchni bitumicznej, remonty cząstkowe ulic o nawierzchni bitumicznej, awaryjne czyszczenie kanalizacji deszczowej na drogach gminnych położonych na terenie dzielnicy Praga-Południe w 2026 roku.” Dodatkowo realizacja Budżetu Obywatelskiego pod nazwą: „Naprawa nawierzchni ulicy Biskupiej” | 5 677 231,00 PLN | 2026-04-16 10:10:35 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-27 13:44 |
