Wykonanie remontu pomieszczeń oraz dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie do przepisów p.poż. (numer postępowania UD-IX-ZP-9-2026)

  • Numer postępowania UD-IX-ZP-9-2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-08 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-08 10:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-31 14:01
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-03 10:49

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-31 14:01 -
    icon ZP-9-2026_SWZ.docx Specyfikacja Warunków Zamówienia 2026-03-31 14:01 56 KB
    icon ZP-9-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-31 14:01 31 KB
    icon ZP-9-2026_Zał_2_OPZ.doc Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-31 14:01 95 KB
    icon ZP-9-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-31 14:01 296 KB
    icon ZP-9-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia 2026-03-31 14:01 34.86 MB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00179427/01.pdf Ogłoszenie o zamówieniu 2026-03-31 14:01 86 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00201977/01.pdf Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (1) 2026-04-16 13:18 39 KB
    icon 5_PT_ELEKTR_komplet.pdf Załącznik do wyjaśnień Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) 2026-04-16 13:18 5.33 MB
    icon dodatkowe_dokumenty_formalne.zip Załącznik do wyjaśnień Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) 2026-04-16 13:19 3.21 MB
    icon ZP-9-2026_Wyjaśnienia i zmiana_SWZ_1.docx Wyjaśnienia i zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (1) 2026-04-16 13:21 33 KB
    icon ZP-9-2026_Wyjaśnienia_SWZ_2.docx Wyjaśnienia treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (2) 2026-04-17 13:20 32 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00215005/01.pdf Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (3) 2026-04-24 12:14 39 KB
    icon ZP-9-2026_Zmiana_SWZ_3.docx Zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (3) 2026-04-24 12:14 32 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00222809/01.pdf Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (4) 2026-04-29 15:12 39 KB
    icon ZP-9-2026_Wyjaśnienia i zmiana_SWZ_4.docx Wyjaśnienia i zmiana treści Specyfikacji Warunków Zamówienia (4) 2026-04-29 15:12 34 KB
    icon PT_tom 3.1_arch_po_zmianach.pdf Załącznik do wyjaśnień Specyfikacji Warunków Zamówienia (4) 2026-04-29 15:12 3.94 MB
    icon przedmiar_po_zmianach.zip Załącznik do wyjaśnień Specyfikacji Warunków Zamówienia (4) 2026-04-29 15:12 532 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonanie remontu pomieszczeń oraz dostosowanie budynku Szkoły Podstawowej nr 32 przy ul. Niskiej 5 w Warszawie do przepisów p.poż. (numer postępowania UD-IX-ZP-9-2026) 4 191 330,78 PLN 2026-05-08 09:29:37

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-21 13:06

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-06-03 10:49

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa