Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 133 przy ul. Fontany 3

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.15.2026.AGO
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-13

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-20 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-20 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-31 15:49
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-12 10:16

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-31 15:49 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-31 15:49 152 KB
    icon SWZ.docx 2026-03-31 15:49 143 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-03-31 15:49 27 KB
    icon Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego.docx 2026-03-31 15:49 39 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-03-31 15:49 88 KB
    icon Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-03-31 15:49 30 KB
    icon Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-03-31 15:49 28 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-03-31 15:49 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-03-31 15:49 31 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-03-31 15:49 27 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-03-31 15:49 31 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx 2026-03-31 15:49 30 KB
    icon Załącznik nr 9a do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip 2026-03-31 15:49 9.38 MB
    icon Załącznik nr 9b do SWZ - STWiOR.pdf 2026-03-31 15:49 1.58 MB
    icon Załącznik nr 9c do SWZ - Przedmiar robót.pdf 2026-03-31 15:49 829 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026_BZP 00196032_01.pdf 2026-04-13 15:39 38 KB
    icon Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ.doc 2026-04-13 15:39 123 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 133 przy ul. Fontany 3 1 493 022,22 PLN 2026-04-20 10:16:25

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-26 15:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa