Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 133 przy ul. Fontany 3
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.15.2026.AGO
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-31 15:49 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-31 15:49 | 152 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-03-31 15:49 | 143 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx | 2026-03-31 15:49 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego.docx | 2026-03-31 15:49 | 39 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx | 2026-03-31 15:49 | 88 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx | 2026-03-31 15:49 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-03-31 15:49 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-03-31 15:49 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-03-31 15:49 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx | 2026-03-31 15:49 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx | 2026-03-31 15:49 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx | 2026-03-31 15:49 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9a do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip | 2026-03-31 15:49 | 9.38 MB | ||
|
|
Załącznik nr 9b do SWZ - STWiOR.pdf | 2026-03-31 15:49 | 1.58 MB | ||
|
|
Załącznik nr 9c do SWZ - Przedmiar robót.pdf | 2026-03-31 15:49 | 829 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2026_BZP 00196032_01.pdf | 2026-04-13 15:39 | 38 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ.doc | 2026-04-13 15:39 | 123 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 133 przy ul. Fontany 3 | 1 493 022,22 PLN | 2026-04-20 10:16:25 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-04-20 10:56 | 126 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-26 15:45 |
