Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo m.st. Warszawy lub logo wydarzenia tj. Mistrzostw Świata w koszykówce 3x3

  • Numer postępowania ZP/SW/271/II-42/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-10

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 12:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-03 12:28
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-11 12:13

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Ogłoszenie 2026-04-03 12:28 -
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_umowa_42.docx 2026-04-03 12:28 41 KB
    icon Załącznik nr 1 do umowy_OPZ.docx 2026-04-03 12:28 17.89 MB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_ośw_o_wykluczeniu_42.docx 2026-04-03 12:28 27 KB
    icon Załącznik nr 2 do umowy_harmonogram.docx 2026-04-03 12:28 22 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_ośw_o_warunkach_42.docx 2026-04-03 12:28 28 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_42.docx 2026-04-03 12:28 27 KB
    icon SWZ_TP_42.docx 2026-04-03 12:28 129 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo m.st. Warszawy lub logo wydarzenia tj. Mistrzostw Świata w koszykówce 3x3 332 100,00 PLN 2026-04-14 12:16:29

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-15 13:31

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-18 14:08

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa