Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo m.st. Warszawy lub logo wydarzenia tj. Mistrzostw Świata w koszykówce 3x3
- Numer postępowania ZP/SW/271/II-42/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-04-03 12:28 | - | |||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_umowa_42.docx | 2026-04-03 12:28 | 41 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do umowy_OPZ.docx | 2026-04-03 12:28 | 17.89 MB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_ośw_o_wykluczeniu_42.docx | 2026-04-03 12:28 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do umowy_harmonogram.docx | 2026-04-03 12:28 | 22 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_ośw_o_warunkach_42.docx | 2026-04-03 12:28 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_42.docx | 2026-04-03 12:28 | 27 KB | ||
|
|
SWZ_TP_42.docx | 2026-04-03 12:28 | 129 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych z logo m.st. Warszawy lub logo wydarzenia tj. Mistrzostw Świata w koszykówce 3x3 | 332 100,00 PLN | 2026-04-14 12:16:29 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026.04.14_Informacja z otwarcia ofert_42.rtf | 2026-04-14 12:33 | 98 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-15 13:31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-05-18 14:08 |
