Remont latarni elektrycznych w ul. Bełdan na terenie m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.22.2026.DKO
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-16

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-21 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-21 09:20
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-03 12:26
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-02 09:16

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-03 12:26 -
    icon Dokumentacja projektowa.zip 2026-04-03 12:26 3.19 MB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-03 12:26 122 KB
    icon SWZ.pdf 2026-04-03 12:26 1.46 MB
    icon zał. edytowalne do SWZ..docx 2026-04-03 12:26 43 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon WYJAŚNIENIE I ZMIANA SWZ ....pdf 2026-04-13 15:04 290 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-04-13 15:04 36 KB
    icon Rysynki i mapy.zip 2026-04-13 15:04 9.84 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remont latarni elektrycznych w ul. Bełdan na terenie m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów 109 998,90 PLN 2026-04-21 09:28:19

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-04 14:54

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-02 09:16

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa