Remont latarni elektrycznych w ul. Bełdan na terenie m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.22.2026.DKO
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-03 12:26 | - | |||
|
|
Dokumentacja projektowa.zip | 2026-04-03 12:26 | 3.19 MB | ||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-04-03 12:26 | 122 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2026-04-03 12:26 | 1.46 MB | ||
|
|
zał. edytowalne do SWZ..docx | 2026-04-03 12:26 | 43 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
WYJAŚNIENIE I ZMIANA SWZ ....pdf | 2026-04-13 15:04 | 290 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-04-13 15:04 | 36 KB | ||
|
|
Rysynki i mapy.zip | 2026-04-13 15:04 | 9.84 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont latarni elektrycznych w ul. Bełdan na terenie m.st. Warszawy - Dzielnicy Mokotów | 109 998,90 PLN | 2026-04-21 09:28:19 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-04-21 10:52 | 246 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-04 14:54 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-02 09:16 |
