Opracowanie dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej przebudowy ul. Kołowej i Prałatowskiej na odcinku od Teatru Rampa do ul. Ossowskiego wraz z odwodnieniem i oświetleniem.
- Numer postępowania P-20/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-03 15:28 | - | |||
|
|
ogłosz. o zam. P-20-26.pdf | 2026-04-03 15:28 | 108 KB | ||
|
|
SWZ z zał. P-20-26.zip | 2026-04-03 15:28 | 1.21 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Opracowanie dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej przebudowy ul. Kołowej i Prałatowskiej na odcinku od Teatru Rampa do ul. Ossowskiego wraz z odwodnieniem i oświetleniem. | 220 000,00 PLN | 2026-04-20 10:45:43 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
zmiana ogłosz. P-20-26.pdf | 2026-04-14 15:15 | 39 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-03 13:34 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-31 12:52 |
