Adaptacja i modernizacja pomieszczeń na potrzeby Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 17 przy ul. Żegańskiej 1A

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.19.2026.KSZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-07 14:04
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-24 13:12

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-07 14:04 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00187153/01.pdf 2026-04-07 14:04 121 KB
    icon SWZ+załączniki.zip 2026-04-07 14:04 101.41 MB
    icon zał.03 - Formularz ofertowy.docx 2026-04-07 14:04 29 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon KOMUNIKAT 1 - pytanie i odpowiedź.pdf 2026-04-15 14:55 276 KB
    icon Komunikat 2 + załącznik.zip 2026-04-15 14:57 325 KB
    icon KOMUNIKAT 3 - pytania i odpowiedzi, zmiana terminów.pdf 2026-04-21 15:15 302 KB
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00209246/01.pdf 2026-04-21 15:17 38 KB
    icon KOMUNIKAT 4 - pytanie i odpowiedź.pdf 2026-04-22 14:49 276 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-21 11:06

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa