Wykonywanie remontów oświetlenia ulicznego dróg gminnych.
- Numer postępowania UD-VI-ZP/15/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-08 12:59 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówiniu.pdf | 2026-04-08 12:59 | 126 KB | ||
|
|
SWZ z załącznikami.zip | 2026-04-08 12:59 | 5.40 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZP_15_26 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf | 2026-04-13 11:14 | 865 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-04-21 15:31 | 38 KB | ||
|
|
ZP_15_26 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf | 2026-04-21 15:32 | 1007 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonywanie remontów oświetlenia ulicznego dróg gminnych. | 1 950 000,00 PLN | 2026-04-27 10:10:02 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-07 12:29 |
