Wykonywanie remontów oświetlenia ulicznego dróg gminnych.

  • Numer postępowania UD-VI-ZP/15/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 10:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-08 12:59
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-08 12:59 -
    icon Ogłoszenie o zamówiniu.pdf 2026-04-08 12:59 126 KB
    icon SWZ z załącznikami.zip 2026-04-08 12:59 5.40 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ZP_15_26 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf 2026-04-13 11:14 865 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-04-21 15:31 38 KB
    icon ZP_15_26 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf 2026-04-21 15:32 1007 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonywanie remontów oświetlenia ulicznego dróg gminnych. 1 950 000,00 PLN 2026-04-27 10:10:02

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-04-27 11:01 486 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-07 12:29

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa