Remont placu zabaw na terenie Przedszkola nr 6 przy ul. Śniegockiej 4/6 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-16-2026)
- Numer postępowania UD-IX-ZP-16-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-13 14:35 | - | |||
|
|
ZP-16-2026_SWZ.docx | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-04-13 14:35 | 51 KB | |
|
|
ZP-16-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx | Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-13 14:35 | 31 KB | |
|
|
ZP-16-2026_Zał_2_OPZ.doc | Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-13 14:35 | 8.51 MB | |
|
|
ZP-16-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc | Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-13 14:35 | 8.68 MB | |
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00195702/01.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-04-13 14:35 | 85 KB | |
|
|
ZP-16-2026_Zał_4_Dokumentacja projektowa.zip | Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-13 14:35 | 28.95 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont placu zabaw na terenie Przedszkola nr 6 przy ul. Śniegockiej 4/6 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-16-2026) | 617 533,15 PLN | 2026-04-30 08:19:52 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-06 13:22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-02 12:20 |
