Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Gościeradowskiej 18/20.

  • Numer postępowania P-14/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-27

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-30 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-30 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-14 14:24
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-25 09:57

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Ogłoszenie 2026-04-14 14:24 -
    icon SWZ z zał (zip).zip 2026-04-14 14:24 4.76 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon wyjaśnienie SWZ z załącznikami(zip).zip 2026-04-20 15:15 61.53 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej w ramach zadania pn. „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 28 przy ul. Gościeradowskiej 18/20. 457 863,77 PLN 2026-04-30 10:17:04

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert 2026-04-30 10:22 -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-27 09:04

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa