Sprawowanie nadzoru Inwestorskiego nad przebudową wraz ze zmianą sposobu użytkowania części Przedszkola nr 366 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie dla potrzeb Środowiskowego Domu Samopomocy.

  • Numer postępowania 26/WZP/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-22 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-22 09:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-14 13:52
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-18 09:21

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-14 13:52 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00197718/01.pdf 2026-04-14 13:52 140 KB
    icon SWZ_26_WZP_2026.docx 2026-04-14 13:52 117 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 uPzp.docx 2026-04-14 13:52 26 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.docx 2026-04-14 13:52 55 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx 2026-04-14 13:52 23 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-04-14 13:52 33 KB
    icon Załącznik nr 5a do SWZ - OPZ.docx 2026-04-14 13:52 1.58 MB
    icon Załącznik nr 5b do SWZ - Dokumentacja projektowa.zip 2026-04-14 13:52 39.77 MB
    icon Załącznik nr 5c do SWZ - Przedmiary robót.zip 2026-04-14 13:52 981 KB
    icon Załącznik nr 5d do SWZ - STWiOR.zip 2026-04-14 13:52 2.72 MB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Sprawowanie nadzoru Inwestorskiego nad przebudową wraz ze zmianą sposobu użytkowania części Przedszkola nr 366 przy ul. Hawajskiej 7 w Warszawie dla potrzeb Środowiskowego Domu Samopomocy. 72 078,00 PLN 2026-04-22 09:00:46

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-14 14:11

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-06-18 09:21

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa