Kompleksowa organizacja, koordynacja i przeprowadzenie ogólnodostępnego plenerowego pikniku sportowo-rekreacyjnego pn. „Dzień Dziecka na Bemowie”

  • Numer postępowania UD-I-WZP.271.13.2026.AKA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-24 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-24 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-14 14:41
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-16 08:19

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-14 14:41 -
    icon Ogłoszenie BZP.pdf 2026-04-14 14:41 160 KB
    icon SWZ.docx 2026-04-14 14:41 85 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - OPZ.docx 2026-04-14 14:41 87 KB
    icon zał. nr 1 do OPZ mapka sytuacyjna Park Górczewska.jpg 2026-04-14 14:41 158 KB
    icon załącznik nr 2 do OPZ - wizualizacja nagród.docx 2026-04-14 14:41 963 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ.docx 2026-04-14 14:41 25 KB
    icon Załączniki 3, 4, 5, 7 do SWZ.docx 2026-04-14 14:41 37 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - PPU.docx 2026-04-14 14:41 41 KB
    icon zał. nr 2. do umowy PROTOKÓŁ nagrody i słodycze 2026.docx 2026-04-14 14:41 19 KB
    icon zał. nr 3. do umowy PROTOKÓŁ odbioru prac 2026.docx 2026-04-14 14:41 17 KB
    icon zał. nr 4. do umowy PROTOKÓŁ wykonania umowy 2026.docx 2026-04-14 14:41 16 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa