Zakup komputerów stacjonarnych typu All In One

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.16.2026.PMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-20

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-24 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-24 09:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-14 15:48
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-11 14:03

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-14 15:48 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-14 15:48 137 KB
    icon SWZ.docx 2026-04-14 15:48 142 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ -Wykaz dokumentów.xlsx 2026-04-14 15:48 26 KB
    icon Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego odnoszący się także do specyfikacji oferowanego sprzętu.docx 2026-04-14 15:48 51 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.zip 2026-04-14 15:48 192 KB
    icon Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-04-14 15:48 30 KB
    icon Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-04-14 15:48 27 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-04-14 15:48 29 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-04-14 15:48 27 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz dostaw.docx 2026-04-14 15:48 31 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-04-14 15:48 28 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Załącznik nr 1A do SWZ - Uszczegółowienie formularza ofertowego odnoszący się także do specyfikacji oferowanego sprzętu (po zmianie).docx 2026-04-16 15:32 52 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (po zmianie).docx 2026-04-16 15:32 28 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-04-16 15:32 37 KB
    icon Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ.doc 2026-04-16 15:32 128 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Zakup komputerów stacjonarnych typu All In One 168 062,85 PLN 2026-04-24 09:16:50

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-04-24 10:56 105 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-13 15:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa