Przebudowa lokali mieszkalnych na sale edukacyjne w Przedszkolach w formule ,,zaprojektuj i wybuduj'' (numer postępowania UD-IX-ZP-12-2026)
- Numer postępowania UD-IX-ZP-12-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-16 14:38 | - | |||
|
|
ZP-12-2026_SWZ.docx | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-04-16 14:38 | 52 KB | |
|
|
ZP-12-2026_Zał_1_Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx | Załącznik Nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-16 14:38 | 31 KB | |
|
|
ZP-12-2026_Zał_2_OPZ.doc | Załącznik Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-16 14:38 | 140 KB | |
|
|
ZP-12-2026_Zał_3_Projekt umowy.doc | Załącznik Nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-16 14:38 | 585 KB | |
|
|
ZP-12-2026_Zał_4_PFU.zip | Załącznik Nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia | 2026-04-16 14:38 | 15.52 MB | |
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00202366/01.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu | 2026-04-16 14:38 | 87 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Przebudowa lokali mieszkalnych na sale edukacyjne w Przedszkolach w formule ,,zaprojektuj i wybuduj'' (numer postępowania UD-IX-ZP-12-2026) | 1 811 767,97 PLN | 2026-05-08 08:25:34 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
ZP-12-2026_Informacja z otwarcia ofert.docx | Informacja z otwarcia ofert | 2026-05-08 09:59 | 36 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-25 14:20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-11 14:13 |
