Wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu w Szkole Podstawowej nr 392 przy Al. Wojska Polskiego 1A w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-XVIII-WZP.271.14.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-27

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-06 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-06 12:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-17 13:57
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-28 11:58

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-17 13:57 -
    icon 14_Wersje_edytowalne_dokumentów.zip 2026-04-17 13:57 37 KB
    icon 14_Załącznik_nr_5_Klauzula_informacyjna_RODO.pdf 2026-04-17 13:57 471 KB
    icon 14_Załącznik_nr_4_OSWIADCZENIE_aktualnosc.pdf 2026-04-17 13:57 214 KB
    icon 14_Załącznik_nr_3_oswiadczenie_z_art.125_ust.1_Pzp.pdf 2026-04-17 13:57 301 KB
    icon 14_Załącznik_nr_2_projektowane_postanowienia_umowy.zip 2026-04-17 13:57 846 KB
    icon 14_Załącznik_nr_1_do_SWZ_opis_przedmiotu_zamówienia.pdf 2026-04-17 13:57 272 KB
    icon 14_SWZ.pdf 2026-04-17 13:57 467 KB
    icon 14_Ogloszenie_o_zamówieniu.pdf 2026-04-17 13:57 122 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 14_Informacja_o_zmianie_terminu_składania_ofert.pdf 2026-04-27 07:50 218 KB
    icon 14_Ogloszenie_o_zmianie_oloszenia.pdf 2026-04-27 07:51 36 KB
    icon 14_Wyjaśnienie_tresci_SWZ_zmiana_terminu.pdf 2026-04-28 15:54 521 KB
    icon ogloszenie o zmianie ogloszenia.pdf 2026-04-28 15:54 36 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonanie dokumentacji projektowej remontu dachu w Szkole Podstawowej nr 392 przy Al. Wojska Polskiego 1A w Warszawie. 87 637,50 PLN 2026-04-17 13:58:50

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-05-06 12:51 24 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-05 09:46

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa