Montaż platformy dźwigowej budynku LI Liceum Ogólnokształcącego w Dzielnicy Rembertów przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.13.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-23 10:21 | - | |||
|
|
PAB_2026.03.13 - PLATFORMA DŹWIGOWA.pdf | 2026-04-23 10:21 | 9.16 MB | ||
|
|
PT_BR. ELEKTRYCZNA - PLATFORMA DŹWIGOWA.pdf | 2026-04-23 10:21 | 2.40 MB | ||
|
|
PT_BR. KONSTR.-BUD. - PLATFORMA DŹWIGOWA.pdf | 2026-04-23 10:21 | 2.30 MB | ||
|
|
PZT_2026.03.13 - PLATFORMA DŹWIGOWA.pdf | 2026-04-23 10:21 | 2.70 MB | ||
|
|
ST_BR. ELEKTRYCZNA.pdf | 2026-04-23 10:21 | 585 KB | ||
|
|
ST_BR. KONSTR.-BUD..pdf | 2026-04-23 10:21 | 2.04 MB | ||
|
|
ZL_2026.03.06-PLATFORMA DŹWIGOWA.pdf | 2026-04-23 10:21 | 238 KB | ||
|
|
Umowa.pdf | 2026-04-23 10:21 | 1.58 MB | ||
|
|
SWZ 13-WIR.docx | 2026-04-23 10:21 | 127 KB | ||
|
|
13-WIR.pdf | 2026-04-23 10:21 | 123 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
13-WIR.docx | 2026-05-06 12:44 | 75 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Montaż platformy dźwigowej budynku LI Liceum Ogólnokształcącego w Dzielnicy Rembertów przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy | 422 862,53 PLN | 2026-04-23 10:22:05 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-01 14:04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-22 14:37 |
