Kompleksowa organizacja i obsługa, plenerowej imprezy promocyjnej pn. „Wolskie grillowanie” – numer postępowania 24/ZP/26
- Numer postępowania 24/ZP/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-24 13:00 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-04-24 13:00 | 119 KB | ||
|
|
24_SWZ.docx | 2026-04-24 13:00 | 96 KB | ||
|
|
Załaczniki nr 1-5, 7-9 do SWZ.zip | 2026-04-24 13:00 | 126 KB | ||
|
|
zał nr 6 - wzór umowy z SOPZ.zip | 2026-04-24 13:00 | 1.74 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia i zmiana SWZ .docx | 2026-05-04 13:44 | 73 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-05-04 13:44 | 39 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Kompleksowa organizacja i obsługa, plenerowej imprezy promocyjnej pn. „Wolskie grillowanie” – numer postępowania 24/ZP/26 | 298 090,50 PLN | 2026-05-08 10:31:32 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026.05.08_Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-08 14:44 | 93 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-13 13:10 |
