Zaprojektowanie terenu zieleni w ramach inwestycji zagospodarowania terenu zieleni, przy ul. Polaka w Warszawie.

  • Numer postępowania 33/WZP/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Postępowanie unieważnione

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-06 10:00  - Postępowanie unieważnione
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-06 10:15  - Postępowanie unieważnione
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-24 15:40
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-18 10:34

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-24 15:40 -
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ustawy Pzp.docx 2026-04-24 15:40 25 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.zip 2026-04-24 15:40 83 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.zip 2026-04-24 15:40 10.24 MB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz osób.doc 2026-04-24 15:40 102 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx 2026-04-24 15:40 23 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Formularz do kryterium Doświadczenie_projektanta.docx 2026-04-24 15:40 26 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-24 15:40 122 KB
    icon SWZ_33_WZP_2026.docx 2026-04-24 15:40 118 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Zaprojektowanie terenu zieleni w ramach inwestycji zagospodarowania terenu zieleni, przy ul. Polaka w Warszawie. 171 268,28 PLN 2026-05-06 10:02:13

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-05-06 15:27

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-05-18 10:10

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa