Wykonanie zadania: „Jaśniej i bezpieczniej na Pradze Południe – Budżet Obywatelski” w dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy.

  • Numer postępowania UD-VI-ZP/21/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-14 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-14 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-27 13:08
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-27 13:08 -
    icon Załącznik 1- Formularz oferty.doc 2026-04-27 13:08 97 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-27 13:08 117 KB
    icon SWZ z załącznikami.zip 2026-04-27 13:08 3.12 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ZP_21 Wszyscy uczestnicy postępowania.pdf 2026-05-08 14:21 999 KB
    icon ZP_21 Wszyscy uczestnicy postępowania2.pdf 2026-05-11 15:40 1.14 MB
    icon Ogoszenie o zmianie ogłoszenia ZP_21.pdf 2026-05-11 15:41 38 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon ZP_21_26 Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-05-14 10:54 753 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa