Wykonanie remontu dachów w WCK Falenica oraz Szkole Podstawowej Nr 216 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.22.2026.KSZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-15

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-19 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-19 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-28 13:08
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-11 13:40

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-28 13:08 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00219693/01.pdf 2026-04-28 13:08 132 KB
    icon zał.03 - Formularz ofertowy.docx 2026-04-28 13:08 29 KB
    icon SWZ+załączniki.zip 2026-04-28 13:08 19.39 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon KOMUNIKAT 1 - zmiana treści SWZ.pdf 2026-05-11 14:35 285 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-06-08 11:59

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa