Remont ciągów pieszych na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 191 przy ul. Bokserskiej 30
- Numer postępowania UD-IV-WZP.271.30.2026.ACZ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-29 10:38 | - | |||
|
|
ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-04-29 10:38 | 125 KB | ||
|
|
SWZ.pdf | 2026-04-29 10:38 | 6.18 MB | ||
|
|
Tabela elementów rozliczeniowych.xls | 2026-04-29 10:38 | 30 KB | ||
|
|
załączniki edytowalne.docx | 2026-04-29 10:38 | 43 KB | ||
|
|
A01.pdf | 2026-04-29 10:38 | 3.19 MB | ||
|
|
A02.pdf | 2026-04-29 10:38 | 129 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
ogłoszenie o zmianie_13.05.pdf | 2026-05-13 10:43 | 36 KB | ||
|
|
zmiana SWZ_13.05.pdf | 2026-05-13 10:43 | 246 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie_15.05.pdf | 2026-05-15 13:50 | 36 KB | ||
|
|
zmiana SWZ_15.05.pdf | 2026-05-15 13:50 | 246 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie_19.05.pdf | 2026-05-19 15:04 | 38 KB | ||
|
|
wyjaśnienie i zmiana SWZ_19.05.pdf | 2026-05-19 15:04 | 262 KB | ||
|
|
A02 - PO ZMIANACH.pdf | 2026-05-19 15:04 | 129 KB | ||
|
|
Przedmiar_PO ZMIANACH.pdf | 2026-05-19 15:04 | 248 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont ciągów pieszych na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 191 przy ul. Bokserskiej 30 | 170 662,50 PLN | 2026-05-22 09:10:10 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-02 10:42 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-10 07:34 |
