Remont ciągów pieszych na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 191 przy ul. Bokserskiej 30

  • Numer postępowania UD-IV-WZP.271.30.2026.ACZ
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-22 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-22 09:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-29 10:38
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-10 07:50

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-29 10:38 -
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-04-29 10:38 125 KB
    icon SWZ.pdf 2026-04-29 10:38 6.18 MB
    icon Tabela elementów rozliczeniowych.xls 2026-04-29 10:38 30 KB
    icon załączniki edytowalne.docx 2026-04-29 10:38 43 KB
    icon A01.pdf 2026-04-29 10:38 3.19 MB
    icon A02.pdf 2026-04-29 10:38 129 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon ogłoszenie o zmianie_13.05.pdf 2026-05-13 10:43 36 KB
    icon zmiana SWZ_13.05.pdf 2026-05-13 10:43 246 KB
    icon ogłoszenie o zmianie_15.05.pdf 2026-05-15 13:50 36 KB
    icon zmiana SWZ_15.05.pdf 2026-05-15 13:50 246 KB
    icon ogłoszenie o zmianie_19.05.pdf 2026-05-19 15:04 38 KB
    icon wyjaśnienie i zmiana SWZ_19.05.pdf 2026-05-19 15:04 262 KB
    icon A02 - PO ZMIANACH.pdf 2026-05-19 15:04 129 KB
    icon Przedmiar_PO ZMIANACH.pdf 2026-05-19 15:04 248 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Remont ciągów pieszych na dziedzińcu Szkoły Podstawowej nr 191 przy ul. Bokserskiej 30 170 662,50 PLN 2026-05-22 09:10:10

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia.pdf 2026-05-22 09:46 260 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-02 10:42

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-10 07:34

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa