Przebudowa przestrzeni strefy wejściowej, poczekalni, kas, kancelarii budynku Urzędu Dzielnicy Targówek w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja budynku Urzędu Dzielnicy Targówek".
- Numer postępowania P-25/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-04-29 14:26 | - | |||
|
|
SWZ.zip | 2026-04-29 14:26 | 258 KB | ||
|
|
Dokumentacja.zip | 2026-04-29 14:26 | 118.76 MB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-05-08 09:05 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Przebudowa przestrzeni strefy wejściowej, poczekalni, kas, kancelarii budynku Urzędu Dzielnicy Targówek w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja budynku Urzędu Dzielnicy Targówek". | 1 524 083,18 PLN | 2026-05-14 10:16:08 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-14 10:22 | 29 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-29 13:46 |
