Transport i opieka nad uczniami niepełnosprawnymi w czasie przewozu z domu do szkoły i z powrotem, w roku szkolnym 2026/2027 i roku szkolnym 2027/2028.
- Numer postępowania UD-I-WZP.271.15.2026.TBA
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-30 09:54 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-04-30 09:54 | 211 KB | ||
|
|
SWZ.docx | 2026-04-30 09:54 | 84 KB | ||
|
|
załącznik nr 1 do SWZ OPZ.docx | 2026-04-30 09:54 | 26 KB | ||
|
|
załącznik nr 2 do SWZ Formularz oferty.docx | 2026-04-30 09:54 | 39 KB | ||
|
|
załącznik nr 3 do PPU miesięczne rozliczenie dowozu.docx | 2026-04-30 09:54 | 13 KB | ||
|
|
załącznik nr 3 do SWZ JEDZ.zip | 2026-04-30 09:54 | 78 KB | ||
|
|
załącznik nr 4 do PPU wzór harmonogramu dowozu dzieci.docx | 2026-04-30 09:54 | 13 KB | ||
|
|
załącznik nr 4 do SWZ.docx | 2026-04-30 09:54 | 18 KB | ||
|
|
załącznik nr 5 do SWZ.docx | 2026-04-30 09:54 | 23 KB | ||
|
|
załącznik nr 6 do SWZ PPU.docx | 2026-04-30 09:54 | 65 KB | ||
|
|
załącznik nr 7 do SWZ.docx | 2026-04-30 09:54 | 19 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do PPU klazula sygnaliści.docx | 2026-04-30 09:54 | 17 KB | ||
|
|
załącznik nr 8 do SWZ.docx | 2026-04-30 09:54 | 20 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Kwota na sfinansowanie zamówienia.docx | 2026-06-02 10:01 | 66 KB |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-08-04 08:04 |
