Remont pomieszczeń w budynku Przedszkola nr 35 przy ul. Górskiego 1 w Warszawie wraz z dostosowaniem obiektu dla osób z niepełnosprawnościami (UD-IX-ZP-17-2026).
- Numer postępowania UD-IX-ZP-17-2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-30 13:28 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00224433/01.pdf | Ogłoszenie o zamówieniu. | 2026-04-30 13:28 | 85 KB | |
|
|
ZP-17-2026_Opis_rys_przedm_stwior.zip | Załącznik do SWZ - Opis_rys_przedm_stwior. | 2026-04-30 13:28 | 3.61 MB | |
|
|
ZP-17-2026_Zał-1-Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia.docx | Załącznik nr 1 do SWZ - Oświadczenie dot. przesłanek wykluczenia. | 2026-04-30 13:28 | 31 KB | |
|
|
ZP-17-2026_Zał-2-Opis przedmiotu zamówienia.doc | Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia. | 2026-04-30 13:28 | 116 KB | |
|
|
ZP-17-2026_Zał-3-Projekt umowy.doc | Załącznik nr 3 do SWZ - Projekt umowy. | 2026-04-30 13:28 | 259 KB | |
|
|
ZP-17-2026_SWZ.docx | Specyfikacja Warunków Zamówienia | 2026-04-30 13:28 | 52 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Remont pomieszczeń w budynku Przedszkola nr 35 przy ul. Górskiego 1 w Warszawie wraz z dostosowaniem obiektu dla osób z niepełnosprawnościami (UD-IX-ZP-17-2026). | 596 326,39 PLN | 2026-05-22 08:52:33 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-22 09:48 | 115 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 | 2026-06-10 14:28 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-02 13:10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-29 10:18 |
