Rozbiórka skateparku w Parku Herberta w Warszawie

  • Numer postępowania UD-III-WZP.271.22.2026.PMA
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-22 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-22 10:10
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-05 15:45
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-19 07:57

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-05 15:45 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-05 15:45 137 KB
    icon SWZ.docx 2026-05-05 15:45 141 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx 2026-05-05 15:45 25 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2026-05-05 15:45 88 KB
    icon Załącznik nr 3A do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Wykonawcy lub Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx 2026-05-05 15:45 31 KB
    icon Załącznik nr 3B do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy Pzp - Podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-05-05 15:45 28 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie z art. 117 ust.4 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx 2026-05-05 15:45 27 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-05-05 15:45 29 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docx 2026-05-05 15:45 27 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz osób.docx 2026-05-05 15:45 31 KB
    icon Załącznik nr 8a do SWZ - Dokumentacja projektowa (Projekt rozbiórki).zip 2026-05-05 15:45 13.28 MB
    icon Załącznik nr 8b do SWZ - STWiOR.pdf 2026-05-05 15:45 271 KB
    icon Załącznik nr 8c do SWZ - Przedmiar robót.docx 2026-05-05 15:45 17 KB
    icon Załącznik nr 8d do SWZ - Dodatkowa inwentaryzacja zdjęciowa.zip 2026-05-05 15:45 323.34 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-05-18 15:21 37 KB
    icon Wyjaśnienia oraz zmiana treści SWZ.doc 2026-05-18 15:21 117 KB
    icon Załącznik nr 1 do pisma - Przedmiar robót (po zmianie).docx 2026-05-18 15:21 41 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Rozbiórka skateparku w Parku Herberta w Warszawie 246 000,00 PLN 2026-05-22 10:10:07

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-16 15:29

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa