Zakup licencji Jira i Confluence
- Numer postępowania ZP/EM/271/II-67/26
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-04-28 15:33 | - | |||
|
|
SWZ_tryb podstawowy_67.docx | 2026-04-28 15:33 | 126 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_wzór umowy.zip | 2026-04-28 15:33 | 284 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx | 2026-04-28 15:33 | 27 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o speł. warunków udziału w post..docx | 2026-04-28 15:33 | 33 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie z art. 117.docx | 2026-04-28 15:33 | 25 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Ogłoszenie | 2026-05-05 16:32 | - | |||
|
|
2026.05.04. wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2026-05-04 14:51 | 634 KB | ||
|
|
05.05.2026 wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf | 2026-05-05 16:34 | 316 KB | ||
|
|
2026.05.08 wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2026-05-08 08:45 | 263 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Zakup licencji Jira i Confluence | 873 300,00 PLN | 2026-05-08 10:18:03 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 | 2026-05-21 12:26 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-05-08 15:20 |
