Zakup dysków i kart rozszerzeń do serwerów NAS, taśm LTO oraz monitorów na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

  • Numer postępowania P-29/26
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-15 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-15 10:15
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-06 10:03
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Ogłoszenie 2026-05-06 10:03 -
    icon SWZ.zip 2026-05-06 10:03 355 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmiana SWZ.doc 2026-05-08 08:33 95 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Zakup dysków i kart rozszerzeń do serwerów NAS, taśm LTO oraz monitorów na potrzeby Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. 272 900,00 PLN 2026-05-15 10:15:12

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert 2026-05-15 10:17 -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-03 13:36

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa