BUDOWA ULICY WAPIENNEJ W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY – ETAP 1

  • Numer postępowania 14/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-21 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-21 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-06 09:23
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-19 12:37

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-06 09:23 -
    icon SWZ Budowa ulicy Wapiennej.docx 2026-05-06 09:23 151 KB
    icon Zał. nr 1 do SWZ - OPZ, dokumentacja techniczna.zip 2026-05-06 09:23 30.23 MB
    icon 14-2026 ogłoszenie.pdf 2026-05-06 09:23 98 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 BUDOWA ULICY WAPIENNEJ W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY – ETAP 1 391 361,65 PLN 2026-05-21 10:00:44

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-09 07:39

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-06-19 12:37

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa