BUDOWA ULICY WAPIENNEJ W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY – ETAP 1
- Numer postępowania 14/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-06 09:23 | - | |||
|
|
SWZ Budowa ulicy Wapiennej.docx | 2026-05-06 09:23 | 151 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do SWZ - OPZ, dokumentacja techniczna.zip | 2026-05-06 09:23 | 30.23 MB | ||
|
|
14-2026 ogłoszenie.pdf | 2026-05-06 09:23 | 98 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | BUDOWA ULICY WAPIENNEJ W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY – ETAP 1 | 391 361,65 PLN | 2026-05-21 10:00:44 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert w post. 14-2026.doc | 2026-05-21 13:49 | 87 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-09 07:39 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-19 12:37 |
