Modernizacja windy w ramach zadania "Przebudowa budynku Urzędu Dzielnicy Rembertów w zakresie polepszenia warunków obsługi mieszkańca” w formule „zaprojektuj i wybuduj”

  • Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.15.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:30
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-06 10:41
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-08 15:19

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-06 10:41 -
    icon PFU.pdf 2026-05-06 10:41 691 KB
    icon UMOWA.pdf 2026-05-06 10:41 1.48 MB
    icon SWZ 15-WIR.docx 2026-05-06 10:41 115 KB
    icon 15-WIR.pdf 2026-05-06 10:41 120 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 15-WIR.docx 2026-05-18 11:37 84 KB
    icon 15-WIR.docx 2026-05-19 12:53 77 KB
    icon 15-WIR zmiana.pdf 2026-05-19 12:53 34 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Modernizacja windy w ramach zadania "Przebudowa budynku Urzędu Dzielnicy Rembertów w zakresie polepszenia warunków obsługi mieszkańca” w formule „zaprojektuj i wybuduj” 400 000,00 PLN 2026-05-06 10:41:14

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-05-25 11:03 24 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-29 10:49

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-08 15:19

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa