Wykoszenie chwastowisk i utrzymanie porządku na terenie zieleni nieurządzonej w Dzielnicy Ursus.

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.12.2026.PKO
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-11

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-14 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-14 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-06 11:53
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-14 15:21

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-06 11:53 -
    icon zalacznik_1_OPZ_12_2026.doc 2026-05-06 11:53 67 KB
    icon zalacznik_2_projektowane post umowy_12_2026.zip 2026-05-06 11:53 70 KB
    icon zalacznik_4_osw_wykluczenie_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 27 KB
    icon zalacznik_5_osw_o_warunkach_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 28 KB
    icon zalacznik_6_osw_wspolnego_wyk_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 21 KB
    icon zalacznik_7_wykaz uslug_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 28 KB
    icon zalacznik_8_wykaz osob_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 15 KB
    icon zalacznik_9_ formularz cenowy_12_2026.xlsx 2026-05-06 11:53 13 KB
    icon zalacznik_10_zobowiazanie podmiotu_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 26 KB
    icon zalacznik_3_formularz oferty_12_2026.docx 2026-05-06 11:53 30 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-06 11:53 110 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon SWZ_2026.docx 2026-05-06 12:14 158 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-05-06 12:30 36 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert(8).rtf 2026-05-14 12:09 108 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa