Wykonanie 2 łazienek dla osób niepełnosprawnych oraz 2 pomieszczeń użytkowych w LI LO przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.14.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-06 14:18 | - | |||
|
|
PT_BR. KONST.-BUD._2026.03.06-TOALETY DLA NIEPEŁNOSP. - p.pdf | 2026-05-06 14:18 | 1.20 MB | ||
|
|
PT_BR.SANIT._2026.03.06-TOALETY DLA NIEPEŁNOSP. - p.pdf | 2026-05-06 14:18 | 2.76 MB | ||
|
|
PT_ELEKTRYCZNA_2026.03.06 -TOALETY DLA NIEPEŁNOSP. - p.pdf | 2026-05-06 14:18 | 2.76 MB | ||
|
|
ST-BR. ELEKTRYCZNA.pdf | 2026-05-06 14:18 | 183 KB | ||
|
|
ST-BR. KONSTR.-BUD. - p.pdf | 2026-05-06 14:18 | 431 KB | ||
|
|
ST-BR. SANITARNA.pdf | 2026-05-06 14:18 | 738 KB | ||
|
|
umowa.pdf | 2026-05-06 14:18 | 1.42 MB | ||
|
|
SWZ 14-WIR.docx | 2026-05-06 14:18 | 124 KB | ||
|
|
14-WIR.pdf | 2026-05-06 14:18 | 124 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie 2 łazienek dla osób niepełnosprawnych oraz 2 pomieszczeń użytkowych w LI LO przy ul. Kadrowej 9 w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy | 144 663,57 PLN | 2026-05-06 14:19:09 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-11 11:30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-26 12:02 |
