WYKONANIE ZADANIA „PING-PONG I PIŁKARZYKI DLA KAŻDEGO” W RAMACH PROJEKTU BUDŻETU OBYWATELSKIEGO NR 1276 NA TERENIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NR 171,172,173,174,353,385 ORAZ CLXIII L.O. W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY
- Numer postępowania 15 /2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-06 15:09 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00231697/01.pdf | 2026-05-06 15:09 | 97 KB | ||
|
|
S W Z Ping-Pong i piłkarzyki.docx | 2026-05-06 15:09 | 149 KB | ||
|
|
PROJEKT WYKONAWCZY.zip | 2026-05-06 15:09 | 14.56 MB | ||
|
|
STWiOR PING PONG I PIŁKARZYKI.pdf | 2026-05-06 15:09 | 616 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-05-18 11:26 |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | WYKONANIE ZADANIA „PING-PONG I PIŁKARZYKI DLA KAŻDEGO” W RAMACH PROJEKTU BUDŻETU OBYWATELSKIEGO NR 1276 NA TERENIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NR 171,172,173,174,353,385 ORAZ CLXIII L.O. W DZIELNICY WESOŁA m.st. WARSZAWY | 309 409,93 PLN | 2026-05-22 10:10:13 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-09 09:36 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-22 11:01 |
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-22 11:18 |
