Pielęgnacja i utrzymanie pięciu skwerów przy ulicach: Konwisarskiej / Chruściela, Kordiana/ Strażackiej, Magenta, Licealnej / Sztandarów, Gawędziarzy / Haubicy
- Numer postępowania UD-VIII-WZP.271.16.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-08 10:29 | - | |||
|
|
projekty.docx | 2026-05-08 10:29 | 6.70 MB | ||
|
|
UMOWA.pdf | 2026-05-08 10:29 | 846 KB | ||
|
|
SWZ 16-WOŚ.docx | 2026-05-08 10:29 | 149 KB | ||
|
|
16-WOŚ.pdf | 2026-05-08 10:29 | 130 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
16-WOŚ.docx | 2026-05-14 15:15 | 78 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Pielęgnacja i utrzymanie pięciu skwerów przy ulicach: Konwisarskiej / Chruściela, Kordiana/ Strażackiej, Magenta, Licealnej / Sztandarów, Gawędziarzy / Haubicy | 159 990,98 PLN | 2026-05-08 10:29:59 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-19 11:04 | 17 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-11 10:59 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-06-22 15:41 |
