Realizacja projektu z budżetu obywatelskiego: 100 drzew dla Chomiczówki 2.0
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.24.2026.EPI
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-08 13:50 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_OPUBLIKOWANE_8.05.2026.pdf | 2026-05-08 13:50 | 130 KB | ||
|
|
SWZ_100 drzew.docx | 2026-05-08 13:50 | 135 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx | 2026-05-08 13:50 | 23 KB | ||
|
|
załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.doc | 2026-05-08 13:50 | 191 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-05-08 13:50 | 28 KB | ||
|
|
załącznik nr 4 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-05-08 13:50 | 12.80 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Realizacja projektu z budżetu obywatelskiego: 100 drzew dla Chomiczówki 2.0 | 145 229,42 PLN | 2026-05-18 10:13:20 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-19 15:27 |
