PRZEBUDOWA SYSTEMU AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ (BMS) W CLXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. J. SŁOWACKIEGO W DZIELNICY WESOŁA

  • Numer postępowania 12/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-25

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-28 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-28 11:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-12 13:26
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-01 10:36

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-12 13:26 -
    icon Ogłoszenie 2026/BZP 00239855/01.pdf 2026-05-12 13:26 94 KB
    icon S W Z Przebudowa systemu automatyki budynkowej LO.docx 2026-05-12 13:26 149 KB
    icon Projekt systemu automatyki budynkowej.pdf 2026-05-12 13:26 1.39 MB
    icon SCHEMATY.zip 2026-05-12 13:26 992 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 PRZEBUDOWA SYSTEMU AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ (BMS) W CLXIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. J. SŁOWACKIEGO W DZIELNICY WESOŁA 339 130,00 PLN 2026-05-28 10:02:38

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-06-17 11:04

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2026-07-01 10:36

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa