Realizacja projektu z budżetu obywatelskiego: Zieleń dla Bielan – zielona ulica Skalbmierska.
- Numer postępowania UD-III-WZP.271.25.2026.EPI
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-12 13:54 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu_OPUBLIKOWANE_12.05.2026.pdf | 2026-05-12 13:54 | 130 KB | ||
|
|
SWZ_Zieleń dla Bielan_Skalbmierska.docx | 2026-05-12 13:54 | 132 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Wykaz dokumentów.xlsx | 2026-05-12 13:54 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_Projektowane postanowienia umowy.doc | 2026-05-12 13:54 | 193 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie z art. 125 ust.1 ustawy - Prawo zamówień publicznych.docx | 2026-05-12 13:54 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_Opis przedmiotu zamówienia.docx | 2026-05-12 13:54 | 5.86 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_OPUBLIKOWANE_15.05.2026.pdf | 2026-05-15 14:00 | 38 KB | ||
|
|
Pismo_Wyjaśnienia treści SWZ i ZMIANA_15.05.2026.docx | 2026-05-15 14:00 | 79 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Realizacja projektu z budżetu obywatelskiego: Zieleń dla Bielan – zielona ulica Skalbmierska. | 133 109,57 PLN | 2026-05-25 10:11:39 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o zmianie wyboru dotyczy części: 1 | 2026-07-21 15:37 |
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-30 13:51 |
