Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na wykładzinę PCV na terenie Szkoły Podstawowej nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20 w Warszawie
- Numer postępowania UD-VII-WZP.271.13.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-13 16:12 | - | |||
|
|
SWZ_13.docx | 2026-05-13 16:12 | 103 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx | 2026-05-13 16:12 | 26 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx | 2026-05-13 16:12 | 20 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx | 2026-05-13 16:12 | 31 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ-Wykaz wykonanych robót budowlanych.docx | 2026-05-13 16:12 | 32 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ -Wykaz osób skierowanych przez wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego.docx | 2026-05-13 16:12 | 26 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - PPU.zip | 2026-05-13 16:12 | 225 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Dokumentacja.zip | 2026-05-13 16:12 | 5.84 MB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-05-13 16:12 | 118 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na wykładzinę PCV na terenie Szkoły Podstawowej nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20 w Warszawie | 299 958,20 PLN | 2026-05-29 12:03:45 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-05-29 14:40 | 113 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-24 14:39 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-08 15:31 |
