MODERNIZACJA ZAGOSPODAROWANIA PASA DROGOWEGO UL. MELISY
- Numer postępowania 18/2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-15 09:17 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00245421/01.pdf | 2026-05-15 09:17 | 99 KB | ||
|
|
18-2026 SWZ Modernizacja zagospodarowania pasa drogowego ul. Melisy.docx | 2026-05-15 09:17 | 146 KB | ||
|
|
Projekt techniczny.zip | 2026-05-15 09:17 | 4.17 MB | ||
|
|
STWiORB.zip | 2026-05-15 09:17 | 2.06 MB | ||
|
|
Warszawa Wesoła, Melisy - opinia geotechniczna.pdf | 2026-05-15 09:17 | 1.13 MB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | MODERNIZACJA ZAGOSPODAROWANIA PASA DROGOWEGO UL. MELISY | 452 091,76 PLN | 2026-06-01 10:24:03 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert w post. 18-2026.doc | 2026-06-01 11:53 | 84 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-06-17 13:20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-03 10:25 |
