Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku komunalnego z garażem podziemnym z funkcją budowli ochronnej kategorii U-1 (ukrycie) przy ul. Regulskiej 39 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-XI-WZP.271.14.2026.MGI
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-05-21

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-27 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-27 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-15 12:30
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-23 13:46

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-15 12:30 -
    icon Załącznik nr 10 do SWZ_formularz doświadczenia projektanta.doc 2026-05-15 12:30 47 KB
    icon Załącznik nr 9 do SWZ_zobowiazanie podmiotu.docx 2026-05-15 12:30 26 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ_wykaz osób.doc 2026-05-15 12:30 41 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ_wykaz usług.doc 2026-05-15 12:30 41 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_osw_wspolnego_wyk_.docx 2026-05-15 12:30 21 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ_osw_o_warunkach.docx 2026-05-15 12:30 28 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_osw_wykluczenie.docx 2026-05-15 12:30 27 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_formularz oferty.doc 2026-05-15 12:30 67 KB
    icon Załącznik nr 2 do umowy Sygnaliści.docx 2026-05-15 12:30 23 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_projektowane postanowienia umowy (Wzór).doc 2026-05-15 12:30 260 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_opis przedmiotu zamówienia (OPZ).doc 2026-05-15 12:30 125 KB
    icon SWZ_14_2026.docx 2026-05-15 12:30 159 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-15 12:30 44 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Załącznik nr 7 do SWZ_wykaz usług po zmianach_21.05.2026.doc 2026-05-21 11:04 41 KB
    icon Wyjaśnienie oraz zmiana treści SWZ (1).docx 2026-05-21 11:04 70 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie.pdf 2026-05-21 11:04 33 KB
    icon Załącznik nr 10 do SWZ_formularz doświadczenia projektanta_po zmianach 25.05.2026.doc 2026-05-25 12:18 47 KB
    icon Zmiana treści SWZ (2).docx 2026-05-25 12:18 68 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 25.05.2026.pdf 2026-05-25 12:18 24 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert(26).rtf 2026-05-27 14:01 105 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa