Wykonanie odtworzenia toru rowerowego typu PUMPTRUCK zlokalizowanego na terenie sportowo – rekreacyjnym „Park Magiczna” przy ul. Skarbka z Gór.

  • Numer postępowania UD-II-WZP.271.31.2026.MBI/TP1-rb
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-08

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-10 11:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-06-10 11:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-21 14:20
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-21 14:20 -
    icon 02_SWZ.zip 2026-05-21 14:20 3.33 MB
    icon ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-05-21 14:20 133 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Wykonanie odtworzenia toru rowerowego typu PUMPTRUCK zlokalizowanego na terenie sportowo – rekreacyjnym „Park Magiczna” przy ul. Skarbka z Gór. 293 216,76 PLN 2026-06-10 11:04:04

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-09 15:05

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa