Wymiana nawierzchni boisk sportowych w SP 140 ul. Wilgi 19, SP 128 ul. Kadetów 15 oraz SP 218 ul. M. Kajki 80/82 w Warszawie
- Numer postępowania UD-XIII-ZZP.271.24.2026.KSZ
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-22 14:03 | - | |||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00257539/01.pdf | 2026-05-22 14:03 | 142 KB | ||
|
|
zał.03 - Formularz ofertowy.docx | 2026-05-22 14:03 | 30 KB | ||
|
|
SWZ+załączniki.zip | 2026-05-22 14:03 | 11.83 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
KOMUNIKAT 1 - pytanie i odpowiedź.pdf | 2026-05-26 14:07 | 285 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00268225/01.pdf | 2026-05-29 12:46 | 47 KB | ||
|
|
KOMUNIKAT 2 - pytanie i odpowiedź, zmiany SWZ, zmiany terminów.pdf | 2026-05-29 12:46 | 313 KB | ||
|
|
Ogłoszenie 2026/BZP 00284114/01.pdf | 2026-06-10 15:47 | 48 KB | ||
|
|
KOMUNIKAT 3 - pytania i odpowiedzi, zmiany SWZ, zmiany terminów.pdf | 2026-06-10 15:47 | 487 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o wyniku postępowania | 2026-07-13 08:59 |
